O Emily-D

EMILY - D s. r. o. je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1994. V prvých rokoch sa spoločnosť zaoberala predovšetkým obchodnou činnosťou s hutníckymi výrobkami, ale aj poskytovaním tlmočníckych a prekladateľských služieb v jazyku nemeckom a anglickom.

V roku 2000 začala spoločnosť EMILY - D s. r. o. poskytovať pre U. S. Steel Košice tlmočnícke a prekladateľské služby predovšetkým v jazyku anglickom, ale aj v ostatných svetových jazykoch.

Pracovné aktivity spoločnosti boli od decembra roku 2002 rozšírené o zabezpečovanie školení pre zamestnancov U. S. Steel, a to v mene americkej spoločnosti UEC, ktorá je dcérskou spoločnosťou korporácie U. S. Steel. Školiace programy sú pripravované a úspešne implementované v technickej oblasti, v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, oblasti ochrany životného prostredia, obchodu, projektového manažmentu, účtovníctva, starostlivosti o zákazníkov a iných školení.

Získané skúsenosti nášho tímu kvalifikovaných pracovníkov nám umožňujú pre Vás zabezpečiť kompletné služby v oblasti školení, jazykových kurzov, prekladov a tlmočenia, spracovania a prípravy dokumentácie.

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /opt/users/faeton/www.emily-d.sk/htdocs/manager/includes/document.parser.class.inc.php:442) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /opt/users/faeton/www.emily-d.sk/htdocs/manager/includes/document.parser.class.inc.php 
  Line: 405 
  Line 405 source: header($header);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0999 s s(12 Requests)
  PHP: 0.0049 s s 
  Total: 0.1048 s s